ΔΠΜΣ «Διοίκηση Επιχειρήσεων» – ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ

Σας ενημερώνουμε ότι ως καταληκτική ημερομηνία για την υποβολή αιτήσεων για φοίτηση στο University of Athens MBA, δηλαδή στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ) στη «Διοίκηση Επιχειρήσεων», ορίστηκε η 20η Ιουλίου 2023.

Οι ολοκληρωμένες υποψηφιότητες βάσει των απαιτούμενων δικαιολογητικών θα ενταχθούν σε διαδικασία προεπιλογής.

Η παράταση στην περίοδο των αιτήσεων συνδέεται με τα νέα πρωτόκολλα συνεργασίας που υπογράψαμε αλλά και το πρόγραμμα υποτροφιών που πρόσφατα ανακοινώσαμε.

Ακολουθεί σύνοψη των χαρακτηριστικών της φοίτησης στο University of Athens MBA.

Για να κάνετε αίτηση κάνετε κλικ εδώ.

Το e-mail επικοινωνίας μας είναι το .