ΠΜΣ «Τεχνολογίες Προηγμένων Υλικών» – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Το Τμήμα Μηχανικών Επιστήμης Υλικών (Τ.Μ.Ε.Υ.) της Πολυτεχνικής Σχολής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων καλεί τους ενδιαφερομένους να υποβάλουν υποψηφιότητα για την παρακολούθηση του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (Π.Μ.Σ.) με τίτλο: «Τεχνολογίες Προηγμένων Υλικών» για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023.

Η προθεσμία υποβολής των παραπάνω δικαιολογητικών ορίζεται από 1.9.2022 έως 22.09.2022.

Εκτενέστερη ενημέρωση σχετικά με το Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα, καθώς και το έντυπο αίτησης σε ηλεκτρονική μορφή βρίσκονται στο δικτυακό τόπο: http://www.materials.uoi.gr/0,02,02,01,02.php.

Για περισσότερες πληροφορίες δείτε την προκήρυξη του προγράμματος παρακάτω.