ΠΜΣ «Ρευματολογία- Μυοσκελετική Υγεία» – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Η Ιατρική Σχολή του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, ανακοινώνει τη λειτουργία του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (Π.Μ.Σ.) διάρκειας τριών διδακτικών εξαμήνων, το οποίο οδηγεί στην απονομή Μεταπτυχιακού Διπλώματος Ειδίκευσης (Μ.Δ.Ε.) στην «Ρευματολογία- Μυοσκελετική Υγεία».

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλλουν τα δικαιολογητικά είτε ηλεκτρονικά (στην διεύθυνση ), είτε ταχυδρομικά στην γραμματεία του ΠΜΣ (Β’ Παθολογική Κλινική, Μονάδα Κλινικής Ανοσολογίας- Ρευματολογίας, Ιπποκράτειο ΓΝΑ, Αθήνα, τηλ: 213 2088516/ Fax: 213 2088399).

Ημερομηνία λήξης υποβολής αιτήσεων: 30η Ιουλίου 2022.

Για περισσότερες πληροφορίες δείτε την προκήρυξη του προγράμματος εδώ.