ΠΜΣ «Ολοκληρωμένη Διαχείριση Παράκτιων Περιοχών» – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Το Τμήμα Ωκεανογραφίας και Θαλασσίων Βιοεπιστημών του Πανεπιστημίου Αιγαίου, επανίδρυσε και λειτουργεί από το ακαδ. έτος 2018-19, Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (Π.Μ.Σ.) με τίτλο «ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΑΡΑΚΤΙΩΝ ΠΕΡΙΟΧΩΝ». (Ίδρυση ΠΜΣ: ΦΕΚ 2884/19.07.2018, τ. Β’ και Κανονισμός ΠΜΣ: ΦΕΚ 4378/2.10.2018, τ. Β’). Η παρούσα Πρόσκληση αφορά την επιλογή μεταπτυχιακών φοιτητών και φοιτητριών για το ακαδημαϊκό έτος 2023‐2024.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να υποβάλλουν μέσω του ηλεκτρονικού συστήματος «ΝΑΥΤΙΛΟΣ» του Πανεπιστημίου Αιγαίου (παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι/ες να ακολουθήσουν προσεκτικά τις οδηγίες που περιέχονται στο εγχειρίδιο χρήσης έως και τις 25 Σεπτεμβρίου 2023, ημέρα Δευτέρα.

Περισσότερες πληροφορίες στην προκήρυξη του προγράμματος εδώ.