ΠΜΣ «Μυοσκελετική Ογκολογία: Διάγνωση- Θεραπεία- Έρευνα» – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Η Ιατρική Σχολή του Πανεπιστημίου Αθηνών ανακοινώνει την λειτουργία του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΠΜΣ), το οποίο οδηγεί στην απόκτηση Διπλώματος Μεταπτυχιακών Σπουδών στη «Μυοσκελετική Ογκολογία: Διάγνωση- Θεραπεία- Έρευνα» για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023.

Η διάρκεια του ΠΜΣ για την απόκτηση του Διπλώματος Μεταπτυχιακών Σπουδών ΔΜΣ είναι τέσσερα (4) εξάμηνα.

Ο αριθμός των μεταπτυχιακών φοιτητών που θα επιλεγούν και θα εγγραφούν κατά το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023 στο ΠΜΣ για απόκτηση ΔΜΣ είναι έως και 40.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλλουν τα δικαιολογητικά από 23/05/2022 έως 31/08/2022.

Για περισσότερες πληροφορίες δείτε την προκήρυξη του προγράμματος εδώ.