ΠΜΣ «Ηλεκτρονικό Επιχειρείν και Ψηφιακό Μάρκετινγκ» – ΠΡΟΚΉΡΥΞΗ

Ανακοινώνεται η πρόσκληση υποβολής υποψηφιοτήτων του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Ηλεκτρονικό Επιχειρείν και Ψηφιακό Μάρκετινγκ» του Τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας, για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021.

Οι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν τα δικαιολογητικά τους ηλεκτρονικά στο email από τις 20/11/2020 μέχρι τις 10/01/2021, με ενδεχόμενη παράταση αν αυτό κριθεί αναγκαίο. Περισσότερες πληροφορίες περιλαμβάνονται στην προκήρυξη που επισυνάπτεται.

Προκήρυξη

Συστατική Επιστολή