ΠΜΣ «Επιστήμες της Αγωγής: Ζητήματα Ιστορίας, Ιστορικής Εκπαίδευσης και Εκπαιδευτικής Πολιτικής» – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Το Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής εκπαίδευσης της Σχολής Κοινωνικών και Ανθρωπιστικών Επιστημών του  Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας, στο πλαίσιο της λειτουργίας του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών(ΠΜΣ) «Επιστήμες της Αγωγής: Ζητήματα Ιστορίας, Ιστορικής Εκπαίδευσης και Εκπαιδευτικής Πολιτικής»(ΦΕΚ1762/τ.Β ́/08052020& ΦΕΚ 4578/τ.Β ́/16102020) καλεί τους ενδιαφερομένους να υποβάλουν αίτηση για το ακαδημαϊκό έτος 20212022.

Περισσότερες πληροφορίες στην προκήρυξη του προγράμματος.