ΠΜΣ «Επιστήμες της Αγωγής: Η διδασκαλία της Νέας Ελληνικής Γλώσσας»

Tο Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Επιστήμες της Αγωγής: Η διδασκαλία της Νέας Ελληνικής Γλώσσας» (Educational Studies: Teaching Modern Greek Language), που διοργανώνουν το Παιδαγωγικό Τμήμα Νηπιαγωγών (Π.Τ.Ν.) και το Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης (Π.Τ.Δ.Ε.) της Σχολής Κοινωνικών και Ανθρωπιστικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας (Π.Δ.Μ.) (ΦΕΚ 4307/τ.Β΄/02-10-2020) καλεί τους ενδιαφερόμενους να υποβάλουν αίτηση για την κάλυψη πενήντα (50) θέσεων για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021.

Αίτηση /Βιογραφικό σημείωμα υποβάλλονται ηλεκτρονικά από 3 Μαΐου 2021 έως και 25 Ιουνίου 2021 στον σύνδεσμο: http://diaviou.nured.uowm.gr/tmgl/form.php

Κατεβάστε την προκήρυξη εδώ