ΠΜΣ «Δημόσιος Λόγος και Ψηφιακά Μέσα»

ΠΡΌΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2020 ‐2021.

Το Διυδρυματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Δημόσιος Λόγος και Ψηφιακά Μέσα» (Public Discourse and Digital Media) που διοργανώνουν το Παιδαγωγικό Τμήμα Νηπιαγωγών και το Τμήμα Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας της Σχολής Κοινωνικών και Ανθρωπιστικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας (ΦΕΚ 4108/τ.Β΄/12-12-2019) καλεί τους ενδιαφερόμενους να υποβάλουν αίτηση για την κάλυψη πενήντα (50) θέσεων για το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022.

Αίτηση /Βιογραφικό σημείωμα υποβάλλονται ηλεκτρονικά από 3 Μαΐου 2021 έως και 25 Ιουνίου 2021 στον σύνδεσμο:

Κατεβάστε την προκήρυξη εδώ