Παράταση υποβολής αιτήσεων υποψηφίων για μεταπτυχιακές – διδακτορικές σπουδές στην επιστήμη του ηλεκτρολόγου μηχανικού και μηχανικού υπολογιστών

Η Σχολή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών του ΕΜΠ αποφάσισε την παράταση στην περίοδο υποβολής αιτήσεων υποψηφιότητας για μεταπτυχιακές – Διδακτορικές Σπουδές στην Επιστήμη του Ηλεκτρολόγου Μηχανικού και Μηχανικού Υπολογιστών έως και την Παρασκευή 22/09/2023.

Η υποβολή των αιτήσεων γίνεται στη διεύθυνση gradapply.ece.ntua.gr

Για περισσότερες πληροφορίες ή τυχόν διευκρινίσεις οι υποψήφιοι μπορούν να επικοινωνούν με το Γραφείο Μεταπτυχιακών Σπουδών της Σχολής: Τηλ: 210-7724307, 210-7722224, 210-7722820. E-mail: ή στην ιστοσελίδα της Σχολής ΗΜΜΥ • Προκήρυξη Υ.Δ. Ακαδ. Έτους 2023-2024 (ntua.gr)