Η Αρχαία Ελληνική Λύρα στην Εκπαίδευση – ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Το Κ.Ε.ΔΙ.ΒΙ.Μ. του Δ.Π.Θ διοργανώνει Επιμορφωτικό Πρόγραμμα με τίτλο: «Η Αρχαία Ελληνική Λύρα στην Εκπαίδευση» από 01/11/23 έως 31/07/24 με Eπιστημονική Yπεύθυνη την Ευαγγελία Κοψαλίδου, Ε.Ε.Π. Σχολής Επιστημών Αγωγής Δ.Π.Θ.

Το Πρόγραμμα απευθύνεται σε μουσικούς, δασκάλους, νηπιαγωγούς, μονωδούς, συνθέτες, χορευτές, φοιτητές τμημάτων μουσικών σπουδών, παιδαγωγικών, προσχολικής ηλικίας, φιλολογίας, φιλοσοφίας, ιστορίας, φυσικής αγωγής και αθλητισμού, καλών τεχνών ή οποιουδήποτε άλλου τμήματος.

Περισσότερες λεπτομέρειες στον ακόλουθο σύνδεσμο: https://kedivim.duth.gr/avada_portfolio/4149/