ΔΠΜΣ «Νέες Τεχνολογίες στη Ναυτιλία & τις Μεταφορές» – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Το Τμήμα Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών Υπηρεσιών του Πανεπιστημίου Αιγαίου και το Τμήμα Μηχανικών Βιομηχανικής Σχεδίασης και Παραγωγής του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής οργανώνουν σε συνεργασία Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (Π.Μ.Σ.) με Tίτλο «ΝέεςΤεχνολογίες στη Ναυτιλία & τις Μεταφορές» και Αγγλικό Τίτλο «New Technologiesin Shipping and Transport» το οποίο και οδηγεί στην απονομή Διπλώματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (Δ.M.Σ) και καλούν τους ενδιαφερόμενους να υποβάλλουν αίτηση για ένταξή τους, κατά το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024 στο νέο τμήμα με έναρξη σπουδών για το Εαρινό Εξάμηνο τον Μάρτιο 2024.

Η υποβολή των αιτήσεων εισαγωγής και των δικαιολογητικών εγγραφών για το Εαρινό Εξάμηνο 2023-2024 πραγματοποιείται με τον ακόλουθο τρόπο:

με σκαναρισμένα έγγραφα στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο email: και προσκόμιση των πρωτοτύπων όσων χρειάζονται (Αίτησης και Υπεύθυνης Δήλωσης) σε χρονικό διάστημα που θα οριστεί από τη γραμματεία του ΠΜΣ.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν αίτηση και πλήρη φάκελο στοιχείων μέχρι τη Παρασκευή 23 Φεβρουαρίου 2024

Για περισσότερες πληροφορίες δείτε την προκήρυξη του προγράμματος εδώ.